fb fb

Běžecká škola Prahy 4 slaví další významné kulatiny

Už čtvrtý rok se nepřerušeně, týden co týden, každý čtvrtek od 18 hodin běhá v Běžecké škole Prahy 4. Tento čtvrtek, tedy 8. února 2018, bude škola slavit další milník. Dosáhne totiž na metu 200. „výběhové“ hodiny. A po tradičním tréninku půjdou sportovci pochopitelně slavit!

Je to nejdéle fungující běžecká škola městské části v zemi. Prošlo jí, respektive proběhlo, mnoho běžců. Řada z nich se poprvé seznámila se základy běhání a systematickou běžeckou přípravou, další se se zdejší inspirací odrazili na velké závody včetně Krkonošské 50 a dalších. A mnozí vytrvali od začátků až dosud.

„Jsem hrdý, že to takhle běží a jsem rád, že to je na Praze 4, kde jsem se narodil, žiju a pracuju. Takovou podporu radnice považuju za správnou investici a doufám, že vytrváme i nadále,“ říká ředitel organizačního týmu běžecké školy Martin Dvořák.

V létě se běhá v Krčském lese od Labutě, v zimě na osvětlených chodnících Podolí, Vyšehradu a Dobešky s centrem ve Žlutých lázních, kde jsou šatny se sprchami. Tradicí se stal i novoroční výběh. Stačí přijít a běžet. Žádné registrace, ani poplatky. 

Takže neváhejte a zajděte se podívat!

Více informací na webu školy www.behamenactyrce.cz nebo na jejím facebooku ZDE :

Sdílejte tento příspěvek