fb fb

Čtyřka potřebuje rychlá a účinná řešení problémů.

„Čtyřka není jen číslo, pro nás je to domov, který chceme a dokážeme zvelebit. Známe její nejpalčivější problémy a nabízíme skutečná a funkční řešení,“ říká Jaroslav Míth, kandidát na starostu Prahy 4 za ODS a lídr její kandidátky pro podzimní komunální volby.   

Systematický tlak na pražský magistrát, aby zlepšil úklid svých veřejných prostranství a opravu komunikací v Praze 4, zrušení nefunkčních parkovacích zón a stavba P+R parkovišť i parkovacích domů, rychlé řešení kritické situace výstupu ze stanice Budějovická či využití moderních technologií ke zvýšení komfortu při komunikaci s úřadem – to jsou některé z priorit Jaroslava Mítha současného radního Prahy 4 pro školství a mládež.

„Naším cílem je dát městské části jasně formulovanou a veřejnosti srozumitelnou dlouhodobou vizi, nikoli nekoncepční jednotlivé aktivity, které spolknou finance, ale jejich efekt je minimální. Koncepční rozvoj naplní skutečné potřeby občanů, a to i v okrajových lokalitách městské části, a dílčí kroky do sebe efektivně zapadnou,“ uvedl Jaroslav Míth, ekonom, pražský patriot, starosta podolského Sokola, který je znám svou schopností vidět věci v širších souvislostech.

Tým Jardy Mítha pro rozvoj Prahy 4 a řešení problémů jejích obyvatel tvoří celá řada odborníků a místních patriotů. Patří k nim například Lucie Michková, členka Zastupitelstva městské části Praha 4, současný místostarosta Prahy 4 Zdeněk Kovařík, podnikatelka Hana Horálková, nebo manažer Patrik Opa. Každý z pětice je odborníkem na jinou oblast, každý už v předchozím působení dokázal, že pouze nemluví, ale především koná. Dohromady tvoří efektivní tým různorodých osobností s vlastní devizou znalostí a dovedností

„Městská část Praha 4 je po Praze, Brně, Ostravě a Plzni pátým největším městem v ČR. Do svého vedení proto potřebuje pracovité, rozhodné a komunikativní lidi. Naše městská část má velký potenciál, a při kvalitním vedení se může stát dobře fungujícím městem ve městě, kde bude vše, co občan potřebuje, a které bude inspirací pro ostatní městské části,“ zdůraznil Jaroslav Míth. „Jsme rozhodnutí vyhrát komunální volby a probudit Prahu 4 ze současné letargie. Naše městská část je sice významným obchodním centrem, ale měla by být stejně důležitým společenským centrem, které bude přívětivé, a nabídne širokou škálu možností k příjemnému trávení volného času i k odpočinku,“ dodal Jaroslav Míth.