fb fb

Dejte svůj hlas nejlepším dětským nápadům

Venkovní mozkovna, pítko, veselá škola, pohodárium, stezka za sportem, to jsou jen některé z nápadů dětí na zlepšení základních škol v Praze 4 zapojených do projektu Lepší místo ve škole. Žáci z patnácti škol zaslali do soutěže celkem 425 nápadů na zlepšení svých škol.

Z každé školy prošly do semifinále tři nápady, z nichž děti, vedení školy a zástupci organizátorů z Lepšího místa vybrali ten nejlepší nápad, který bude za každou školu soutěžit ve finále.

Které tři nápady vyhrají a získají 50 000 korun na realizaci? O tom rozhodne veřejnost a porota. Své hlasy bude moci každá škola získat v průběhu veřejného hlasování od 28. 5. do 8. 6. na portálu www.lepsimisto.cz. Kdokoli může svým hlasem podpořit svého favorita. Tři vítězné nápady finančně podpoří Česká spořitelna, Česká spořitelna – penzijní společnost, ČEZ ESCO, O2 Czech Republic, ROSSY service a městská část Praha 4.

Projekt je realizován za podpory radního pro školství a mládež Jaroslava Mítha (ODS) a radního pro životní prostředí Ondřeje Růžičky (STAN – Tučňák).