fb fb

Koalice Společně ODS a TOP 09 na Praze 4 podepsala koaliční dohodu

Dne 25. dubna podepsala koalice Společně ODS a TOP 09 Dohodu o spolupráci pro volby do Zastupitelstva Městské části Praha 4 v roce 2022.

Smlouvu podepsali předsedové obou koaličních stran, Marek Benda za ODS Praha 4, a Filip Vácha, za TOP 09, s vědomím společné vůle prosazovat programová východiska a hodnoty, které tyto strany dlouhodobě prosazují jak na celostátní, tak na komunální úrovni a s odpovědností k dalšímu vyváženému rozvoji Městské části Praha 4.

„Zcela zjevně se ukázalo, že pražští voliči si přejí spolupráci slušné a kultivované pravice, proto i na Praze 4 navazujeme společnou koalicí ODS a TOP 09", řekl předseda oblastní organizace ODS Praha 4 Marek Benda.

Jeho slova potvrzuje i předseda MV TOP 09 Praha 4 Filip Vácha: „Voliči v Praze ve sněmovních volbách dali jasně najevo, že chtějí pravicová řešení. Koalice Společně ODS a TOP 09 je zárukou, že zvítězí pravicové strany, které zajistí rozvoj Prahy 4."

Při podpisu byl přítomen i leader koalice Společně ODS a TOP 09 a kandidát na starostu v Praze 4, Ondřej Kubín. „Těším se na další společnou spolupráci a po skvělém výsledku koalice Spolu věříme v silný mandát. Prahu 4 čeká nelehké období spojené s rekonstrukcí Barrandovského mostu a dopravní omezení ve vazbě na výstavbu metra D. Zároveň chceme Prahu 4 rozvíjet v moderní a přívětivé místo pro život", dodává Ondřej Kubín.

Sdílejte tento příspěvek