fb fb

Krásné Velikonoce a malý dárek jako poděkování!

Blíží se Velikonoce, nejvýznamnější křesťanský svátek v roce. Letos se uskuteční v nezvyklé situaci, kdy se všichni potýkáme s celosvětovou pandemií koronaviru. Ta ale zjevně probouzí v lidech hlavně to dobré. Zažíváme intenzivní projevy vzájemné sounáležitosti, tolerance, ochoty si vzájemně pomoci. Jako bychom tím naplňovali výzvu či poselství, které nám Velikonoce přinášejí.

„Mnoho lidí nyní projevuje velkou statečnost a enormní úsilí v řešení důsledků pandemie. Patří jim za to velký obdiv, uznání a poděkování, které jsme v symbolické podobě prosadili i ve vedení Prahy 4,“ uvedla Lucie Michková (ODS), předsedkyně Výboru pro bezpečnost Městské části Praha 4. Radnice nakoupila pro zdravotnický personál Thomayerovy a Vinohradské nemocnice, který pracuje v první linii a v přísných bezpečnostních podmínkách, balíčky s nutričními doplňky.

Prosím, dodržujme i v době Velikonoc, kdy má být krásné počasí, veškerá nařízení a doporučení, chovejme se zodpovědně a ohleduplně.  „Oceňuji i naší pejskařskou komunitu, která je zvyklá venčit čtyřnohé přátele společně, že dodržuje pravidla. Vždyť nejen my, ale i zvířata potřebují mít svoje nejbližší v pořádku,“ dodala a popřála všem hezké Velikonoce a krásné probouzející se jaro.

Sdílejte tento příspěvek