Ing. Jaroslav Míth

Kandidát na starostu Prahy 4

Jaroslav Míth povede kandidátku ODS Prahy 4 do komunálních voleb.

Vystudovaný ekonom, koncepční vizionář, který ale vždy zůstává nohama pevně na zemi. Přátelé o něm říkají, že je typický beran, paličatý a schopný jít za svým cílem přes jakékoliv překážky. S manželkou Ivou, má dvě školou povinné děti, a i s ohledem na jejich budoucnost chce Prahu 4 proměnit v dobře fungující město. Takové, kde občan najde vše, co ke spokojenému životu potřebuje a které se stane inspirací pro ostatní městské části.

Ing. Hana Horálková

MS ODS Praha 4 - Jih

Narodila se sice na Kladně, ale už jako dítě přesídlila na Prahu 4, kterou si zamilovala. Po studiu Vysoké školy ekonomické úspěšně působila v belgicko-francouzské investiční a realitní společnosti. Ve volných chvílích ráda aktivně sportuje a miluje cestování. Jejím, pro ženu neobvyklým koníčkem jsou automobilové závody veteránů, v nichž získala mnohá ocenění.

Ing. Zdeněk Kovařík

MS ODS Praha 4 - Krč

Systémový inženýr a otec dnes již dospělých dvojčat vyznává svobodu a zodpovědnost. Absolvent Gymnázia Budějovická a ČVUT, byl jedním ze zakladatelů Občanského fóra a také zakládajícím členem ODS v Krči. Nemění dres, nesnáší populismus, zbytečné zákazy a regulace a naprosto nevěří v pozitivní přínos dotací a přerozdělování.

Patrik Opa, MBA

MS ODS Praha 4 - Pankrác

Přátelé tvrdí, že Patrik Opa, se už jako manažer zřejmě narodil. Od malička byl motorem nejrůznějších aktivit a jeho energie, je prý nezdolná. Slova „to nejde“ snad ani nezná. Je otcem dvou dospívajících dcer a nejraději relaxuje na lyžích, tenisovém kurtu, či golfovém hřišti.

Bc. Lucie Michková

MS ODS Praha 4 - Michle

Aktivní zájem o Prahu 4 se pro ni stal celoživotním posláním i koníčkem. „Mám ráda svojí práci, jsem perfekcionistka a naplňuje mě, když vidím výsledky. Na Čtyřce chci být nadále součástí našeho týmu a řešit dílčí věci, které její obyvatele nejvíce trápí,“ říká o sobě.

Ing. Ondřej Kubín, MBA

Ing. Ondřej Kubín, MBA

6.

Ing. Olgerd Pukl

Ing. Olgerd Pukl

7.

RNDr. Pavel Fikar

RNDr. Pavel Fikar

8.

MUDr. Klára Cingrošová

MUDr. Klára Cingrošová

9.

Mgr. Zdeněk Drábek

Mgr. Zdeněk Drábek

10.

Martin Mika

Martin Mika

11.

Bc. Nikola Šafránek

Bc. Nikola Šafránek

12.

Blanka Menzelová

Blanka Menzelová

13.

Mgr. Richard Starý

Mgr. Richard Starý

14.

Ing. Eva Kárníková, MBA

Ing. Eva Kárníková, MBA

15.

Dana Křivánková Klisáková

Dana Křivánková Klisáková

16.

Michal Kozlíček

Michal Kozlíček

17.