fb fb

Zapoj se!

Jsou liberálně-konzervativní hodnoty tím, co určuje Váš život a Vaše životní postoje? Nechcete jen pasivně přihlížet dění kolem sebe, ale být jeho aktivním hybatelem? Chcete mít slovo v tvorbě současné politiky? Chcete měnit životy? Staňte se naším členem, podporovatelem, dobrovolníkem či dárcem finančního příspěvku.

Občanská demokratická strana hraje důležitou roli na české politické scéně již od roku 1991, pomozte nám svou přiloženou rukou k dílu zajistit ODS prosperitu i nadále.

Ať už si vyberete jakoukoliv možnost, budeme Vám velmi vděční za Vaši podporu. O jednotlivých formách zapojení se do Občanské demokratické strany se dočtete v příspěvcích níže.

A jak konkrétně se můžete zapojit?

Staň se dobrovolníkem

Staň se dobrovolníkem

Je vám více než 15 let a jste občanem ČR? Chcete svou aktivitou ovlivnit dění v České republice, ale přitom nechcete být členem politické strany? Pojďte se zapojit jako dobrovolník pro ODS!

Více na www.ods.cz

Přidej se k nám

Přidej se k nám

Chcete se aktivně zapojit do politiky, ovlivňovat dění kolem sebe, diskutovat o různých tématech? Staňte se členem ODS a pojďte s námi do toho!

Více na www.ods.cz

Podpořte nás

Podpořte nás

Pojďme politiku zlepšovat společně! Nejjednodušší krok k tomu, jak nás podpořit, je zaregistrovat se mezi podporovatele občanských demokratů.

Více na www.podporovatele.cz

Finanční příspěvek

Finanční příspěvek

Nyní víc než kdy jindy potřebuje pravicová politika vaši podporu. Pomozte posunout věci správným směrem a podpořte ODS příspěvkem na transparentní účet!

Více na www.ods.cz