fb fb
Ing. Hana Horálková

Kontaktní údaje

Napište nám

Ing. Hana Horálková

MS ODS Praha 4 - Jih

Již 18 let bydlím na Lhotce, v klidné vilkové čtvrti poblíž Thomayerovy nemocnice a jsem zde natolik spokojená, že tady chci strávit i zbytek života. Zkrátka neměnila bych. Kromě pár lokalit, které by si zasloužily zkvalitnění z hlediska čistoty (např. staré Nusle), mám Prahu 4 ráda jako celek. Líbí se mi moderní čtvrť Pankráce se svými výškovými budovami a zeleným centrálním parkem (oboje by si však k dokonalosti zasloužilo dotvořit).

Mými koníčky jsou cestování, sport, závody veteránů a lezení zajištěných horolezeckých cest - via ferrat.

Moje vize:

V případě mého zvolení bych se ráda i nadále věnovala životnímu prostředí. Čistotu města a jeho rozvoj v oblasti zeleně považuji za naprosto nezbytný. Výstavba sportovišť pro všechny generace a jejich pravidelná údržba by měly být samozřejmostí.

Se stále rostoucím počtem automobilů je nutné pro naše občany hledat i další dostatečné parkovací kapacity, proto považuji za důležité budovat na rozumných místech např. nadzemní parkovací domy jako levnější variantu podzemních garáží.   

Za velmi potřebnou považuji také výstavbu dalších osvětlených přechodů pro chodce a instalaci zpomalovacích povrchů před nimi pro zvýšení bezpečnosti chodců.