fb fb
Ing. Hana Horálková

Kontaktní údaje

Napište nám

Ing. Hana Horálková

MS ODS Praha 4 - Jih

Narodila se sice na Kladně, ale už jako dítě přesídlila na Prahu 4, kterou si zamilovala. Po studiu Vysoké školy ekonomické úspěšně působila v belgicko-francouzské investiční a realitní společnosti. Ve volných chvílích ráda aktivně sportuje a miluje cestování. Jejím, pro ženu neobvyklým koníčkem jsou automobilové závody veteránů, v nichž získala mnohá ocenění. Se svým „dědečkem“ z roku 1957, se pravidelně účastní akce „Pražská noblesa“, která je již tradičně spojena právě se Čtyřkou.

Má dvě dospělé studující děti a věnuje se profesionálnímu inženýringu a realitní činnosti. Členkou ODS je od roku 2004. Předsedkyní místního sdružení je 9 let. Je i členkou oblastní rady ODS Praha 4.

„Jako živnostník cítím na vlastní kůži nepříjemný tlak, který se díky nárůstu byrokracie a různých omezení stále stupňuje. Proto chci, aby se alespoň v obci, kde žiji, drobným podnikatelům a živnostníkům dařilo lépe, aby mohli podnikat volněji, svobodněji a bez zbytečných překážek,“ prozradila svou motivaci vstoupit do sféry politiky.

Jejím cílem je, aby každý občan Prahy 4 mohl prohlásit, že žije v čistém a udržovaném městě, kde mohou děti bezpečně samy chodit do školy. „Chci, aby senioři měli jistotu, že obec dokáže nejen patřičným způsobem zpestřit život, ale třeba i pomoci ve složité, osobní situaci. Aby každý, kdo přijde do kontaktu s naším úřadem, měl dobrý pocit, že funguje vstřícně, rychle a pružně. Mám bohaté zkušenosti a praktický návod na řešení určitých problémů. Vím, co s tím, aby se na naší Čtyřce žilo lépe.“