fb fb

Praha 4 rozdává roušky a dezinfekci už na sedmi místech

Už přes dva a půl tisíce papírových roušek, téměř tisíc dvě stě látkových roušek a přes 650 litrů dezinfekce rozdala radnice Prahy 4 těm, které je potřebují. Minulý týden pak rozšířila počet distribučních míst pro tyto ochranné pomůcky a prostředky na současných sedm.

„Distribuce probíhá vždy v úterý, ve čtvrtek a v pátek od půl deváté ráno do jedenácti třiceti,“ uvedl Jaroslav Míth (ODS), radní pro bezpečnost a IT. „Množství rozdaných roušek i dezinfekce nejen obyvatelům, ale také různým zdravotnickým zařízením, sociálním službám, ale i mateřským a základním školám roste. A stejně tak i roste počet lidí, firem a institucí, které se do nezištné pomoci zapojují. To nás velmi těší a moc za to děkujeme,“ dodal Jaroslav Míth.

V úterý, ve čtvrtek a v pátek si ti, kteří ochranný materiál potřebují, mohou pro něj v uvedeném časovém rozmezí přijít do budovy Městské části Praha 4 v ulici Antala Staška nebo do recepce Nuselské radnice, dále pak do infocentra Jílovská, do Ústavu sociálních služeb do Podolské, na parkoviště u křižovatky Michelské a Ohradní, do infocentra Hlavní a k okénku jídelny naproti Ústavu sociálních služeb v Branické ulici. „Dezinfekci vydáváme do přinesených nádob,“ upozornil Jaroslav Míth.

Sdílejte tento příspěvek